Äritarkvarad


Standard Books by Excellent

Enam kui 15. aasta jooksul on Excellent loonud lahendusi rohkem kui 20 000-le Eesti ettevõttele, et igapäevane finantside juhtimine koos raamatupidamise, palgaarvestuse, kliendihalduse, müügihalduse, logistika, ärianalüüsi ja teiste funktsioonidega oleks mugavalt ja korrektselt tehtud.

Teeme koostööd ettevõttega Excellent Business Solutions Eesti AS, kes on pilvepõhiste äritarkvarade Standard Books ja Standard ERP arendaja ja HansaWorldi ainuesindaja Eestis.

Excellenti meeskonda kuulub enam kui 30 spetsialisti ja oma ala eksperti, kes töötavad selle nimel, et pakkuda Eesti ettevõtetele parimat võimalikku äritarkvara. Tänu rahvusvahelise kogemusega inimestele on nende tugimeeskond hästi kursis valdkonna arengutega, mis on oluline nii meie kui ka klientide jaoks.

Pikaajalised kogemused on teinud neist usaldusväärse koostööpartneri aidates raamatupidamisbüroosid ja nende kliente.

Merit Tarkvara

Lihtsama palgaarvestuse või raamatupidamise jaoks on alati võimalus kasutada Merit Aktiva või Merit Palk pilvetarkvara, mida saab kasutada igal pool ja iga seadmega. Merit Aktivaga tehakse rohkem kui 49 000 firma raamatupidamist, Merit Palgaga arvestatakse palka rohkem kui 16 000-s firmas rohkem kui 100 000-le töötajale.

Merit Aktiva ja Merit Palga kõige tähtsam omadus on kasutamise lihtsus. Lisaks garanteerib suur kasutajate hulk, et uuendused saavad alati õigel ajal valmis ja tarkvara töötab stabiilselt ning tõrgeteta.

Merit Aktivat arendatakse peamiselt Eestis, kuid lisaks Eestile on spetsiaalselt kohandatud Aktiva versioonid ka saadaval nii Soome ja ka Poola jaoks. Kui teie ettevõte tegutseb nendes riikides, siis sobib Aktiva raamatupidamiseks suurepäraselt. Iga riigi jaoks on vaja osta eraldi litsents.