Sinu pikaajaline ja kindel finantspartner

Teenused - kõik lahendused ühest kohast

1

< LIITUMINE

Sobiva teenusega saate liituda kui esitate meile päringu soovitud tingimustele ning ühisel kokkuleppel sõlmime vajalikud lepingud.

TARKVARADE INTEGREERIMINE >

Erinevate pilveteenuste ja majandustarkvarade integreerimine mõlema osapoolte arvutisüsteemidega.

2
3

< ALUSTAMINE

Viime end kurssi möödunud majandustegevuste ja tulevikuplaanidega. Analüüsime ning läheneme uutele väljakutsetele personaalselt.

Korduma kippuma küsimused - KKK

1Miks eelistada raamatupidamisbürood?
Raamatupidamisbüroo eelis oma raamatupidaja ees on laiem töötajaskond, kes lisaks põhiteenustele tegelevad pea igapäevaselt ka tugiteenuste küsimustega. Äri- ja koostööpartnerite võrgustik sealjuures võimaldab luua lisandväärtust ka lõppkliendi jaoks, kes otsib taga paindlikkust ja kindlust. Lisaks hoolitseb raamatupidamisbüroo selle eest, et nende töötajad oleksid kursis kõigi olulisemate seadusemuudatuste, määruste jm ametlike nõudmistega, mis õigel ajahetkel võivad olla määrava tähtsusega.
2Kuidas kujuneb raamatupidamisteenuse hind?
Raamatupidamisbüroo teenuste hinnad kohandatakse vastavalt mahtudele ja ülesannetele, kujundades sellega ka personaalset lõpphinda kliendile. Peamiselt määrab mahu ajakulu, võttes arvesse ka töö laadi ja osutatavate teenuste keerukust. Hinnapakkumist tehes võtame arvesse, kui palju on kliendil ühes kuus ostu- ja müügiarveid, kas tegemist on käibemaksukohuslasega, kui palju töötajaid on kliendil, kas on vaja pidada laoarvestust jms. Tegureid on palju, mis mõjutavad lõplikku hinda, aga alati tasub arvestada raamatupidamisbüroo eeliste ja kogemustega, mis aitavad personaalselt läheneda.
3Mis äritarkvara me kasutame?
Kasutame kõige laiemate võimalustega Standard Books' äritarkvara, milles on ligi 30 moodulit ja toetab igapäevaselt ettevõtete äritegevust. Sealhulgas raamatupidamine, müügihaldus, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, kliendihaldus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.